Трамп розпочав "турне вендети" після імпічменту – Washington Post


Президент США Дональд Трамп перевіряє верховенство закону через тиждень після виправдувального вердикту у процесі імпічменту в Сенаті, намагаючись використовувати виконавчу владу в якості інструменту для своєї особистої та політичної вендети проти ймовірних ворогів. Трамп вже звільнив дипломата, який свідчив проти нього, повідомляє газета Washington Post.

Об этом сообщает Руспрес

Трамп зациклений на помсті тим, хто за його власним переконанням, зрадив його. Трамп почуває себе "невразливим", зазначає газета.

Протягом 48 годин на цьому тижні президент намагався захистити своїх друзів і покарати своїх ворогів, навіть ризикуючи поставити під загрозу незалежність Міністерства юстиції.

Агентство AP пише, що після імпічменту критики бачать "тур відплати" Трампа.

5 лютого 2020 року Сенат Сполучених Штатів поставив крапку в досить болючому для американської демократії процесі імпічменту Дональда Трампа.

Трамп став вже третім президентом США після Ендрю Джонсона (1868) і Білла Клінтона (1999), якому винесли імпічмент в Палаті представників, але виправдали в Сенаті. Тепер у Трампа є можливість сконцентруватися на передвиборної кампанії.

Детальніше читайте у статті Олександра Хари "Не винен, але перешкоджав".


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/tramp-rozpochav-turne-vendeti-pislya-impichmentu-washington-post-338451_.html”