«Слуга народу» розважався з телефоном в Раді: відео скандалу

У п’ятницю, 17 січня нардеп від фракції «Слуга народу» Дмитро Любота експериментував зі своєю фотографією в редакторі зміни зовнішності на телефоні під час засідання Верховної Ради.


Loading...


Відповідне відео передав TK Media журналіст Олексій Липовецький, передає НАРОДНА ПРАВДА.В редакторі зміни зовнішності найбільше його зацікавило те, як він виглядатиме у старості, чи підійде йому інша зачіска і татуювання на обличчі. Ефект «старіння» розсмішив народного депутата, і він вирішив показати результат зміни фото своїм сусідам зліва і справа.


Татуювання на обличчі не надто затримали увагу депутата, на відміну від зачісок без лисини. Також депутат міняв фон на фотографії. З усіх можливих варіантів він обирав саме ті, де є або океан та пляж, або тиха лісова стежка. Галасливе місто йому не дуже сподобалось.


В той час, як Любота експериментував зі зовнішністю, засідання Верховної Ради тривало. В одному з голосувань видно, що він «утримався».


Утримався під час голосування про проект Постанови про скасування рішення Верховної Ради України від 14.01.2020 року про ухвалення в цілому як закону проекту Закону України «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законів України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи».


Нагадаймо, раніше ми писали про те, що близько десяти народних депутатів з фракції «Слуга народу» у Верховній Раді можуть не повернутися до роботи після різдвяних канікул у зв’язку зі вступом в силу закону про скасування депутатської недоторканності.


Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/01/18/sluga-narodu-rozvazhavsya-z-telefonom-v-radi-video-skandalu/”