Посол України в Німеччині розкритикував лідера вільних демократів за "флірт" з Кремлем


Посол України у ФРН Андрій Мельник розкритикував голову німецької Вільної демократичної партії (ВДП) Крістіана Лінднера, який заявив про необхідність змінити політику Берліна щодо Москви

Про це повідомляє Європейська правда з посиланням на RND. Об этом сообщает 10minut.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Те, що лідер Ліберальної партії фліртує із Путіним, який понад п‘ять років веде криваву війну на сході Україні та кийками придушує опозицію в Росії, позбавлене будь-якої логіки", — зазначив дипломат.

За словами Мельника, "було б абсолютно не коректно стверджувати, що нібито бракує готовності до діалогу з Москвою: радше навпаки, ми маємо занадто багато діалогу і занадто мало результатів".

Так само посол назвав хибною тезу Лінднера про необхідність повернення Росії в G7: "Жодна з причин вигнання Москви з G7 — ані злочинна анексія Криму, ані воєнна інтервенція на сході України — досі не були усунуті".

Лінднер, зокрема, заявив, що "якщо повернутися від конфронтації до співпраці, тоді зрештою можна буде поетапно скасувати санкції" проти РФ.

Як зазначила у Facebook дружина посла Світлана Мельник, заява Лінднера стала несподіваною, але найімовірнішою причиною такого кроку є намагання зіграти на проросійських настроях напередодні виборів до земельного парламенту (ландтагу) Тюрингії 27 жовтня. Два тижні тому ВДП зазнала провалу на земельних виборах у Бранденбургу та Саксонії, не подолавши прохідний 5-відсотковий бар‘єр.

Нагадаємо, на останніх виборах до Бундестагу, що відбулися 2017 року, ВДП посіла четверте місце, набравши 10,7% голосів.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/09/16/posol_ukrayiny_v_nimechchyni_rozkrytykuvav_lidera_vilnykh_demokrativ_za_quotflirtquot_z_kremlem”