Третина опитаних лучан підтримує кандидатуру Зеленського на пост президента, – блогер


Блогер Святослав Зелінський опублікував свіжі дані щодо виборів президента України. Згідно з ними майже третина лучан підтримує кандидата у президенти Володимира Зеленського.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

У коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини Зелінський поки відмовився розповісти детальніше про опитування, проте зазначив, що це інсайдеська інформація зі столиці.

З його слів, наразі 30% лучан підтримують Володимира Зеленського, 14,2% — Юлію Тимошенко, 11,3% — Петра Порошенка. Четверте місце з 6,6% посідає Анатолій Гриценко і п’яте місце з 4% — Руслан Кошулинський.

Як раніше повідомляв Святослав Зелінський, відповідно до соціологічного опитування, яке на початку грудня 2018 року проводилося в Луцьку, на виборах президента більшість опитаних містян підтримала б Володимира Зеленського.

На всеукраїнському рівні наприкінці січня шоумен Володимир Зеленський із незначною перевагою вийшов у лідери президентської гонки, обігнавши очільницю партії «Батьківщина» Юлію Тимошенко.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/tretyna-luchan-pidtrymuye-kandydaturu-zelenskoho-na-post-prezydenta-bloher/” Об этом сообщает octpib.in.ua со ссылкой на СМИ.