Експерт пояснив роль Православної церкви України

Експерт пояснив роль Православної церкви України
Чи прискориться процес переходу до нової церкви священиків та громад УПЦ МП у зв’язку з отриманням Томосу Об этом сообщает vsemisto.in.ua со ссылкой на СМИ.


10 січня в прес-центрі ІА «Главком» проходить прес-конференція на тему: «Роль і місце Православної церкви України у світській державі».


Запрошені гості: Ярослав Коцюба, асоційований експерт Інституту світової політики, який проаналізує як далі розвиватимуться події, чи прискориться процес переходу до нової церкви священиків та громад УПЦ МП у зв’язку з отриманням Томосу; який повинен бути алгоритм переходу від УПЦ МП до ПЦУ; аналіз статуту нової церкви; роль і місце ПЦУ у світській державі.Нагадаємо, у Стамбулі 5 січня проходила церемонія підписання Томосу про автокефалію Української православної церкви. Томос було підписано у соборі святого Георгія під час архієрейського служіння.


6 січня у соборі святого Георгія на Фанарі відбулася церемонія вручення Томосу про автокефалію Православної церкви України.


7 січня у Софії Київській пройшла святкова Різдвяна божественна літургія, на якій вперше показали Томос про автокефалію. Відео церемонії можна подивитися тут.


Читайте також:

Томос — наш! 10 фактів, про які варто знати українцямДжерело статті: “http://glavcom.ua/news/ekspert-poyasniv-rol-pravoslavnoji-cerkvi-ukrajini--559813.html”