«Аншлаг» у «Рівнегазі» був. Але панікувати не треба (ФОТО)

Фото "ОГО"

Кілометрові черги у «Рівнегазі» — традиційна для цієї пори ситуація. Ще у понеділок, 2 грудня, у соціальній мережі Фейсбук рівнянин Юрій Клекотка поширив інформацію про черги в центрі обслуговування клієнтів «Рівнегазу», що на вулиці Грушевського. Об этом сообщает mason-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

Чоловік прийшов, аби переукласти договір, але так і не дочекався своєї черги.

У соціальних мережах користувачі припустили, що так панікують рівняни через зростання ціни на газ або через відсутність субсидій.

Останнє питання, як зазначила речниця «Рівнегазу» Ольга Зайчук, не стосується «Рівнегазу». А от щодо черг – пояснила:

- Це нормально, бо з першого по п’яте число кожного місяця у нас спостерігається наплив клієнтів, в ЦОКах та збуті. Черги виникають, оскільки люди хочуть звірити показники, подають показники лічильників, бо щось платили, а щось ні, тобто з’ясовують ситуацію по своїх рахунках.

У «Рівнегазі» зазначають, що не всі абоненти вносять показники лічильника онлайн. Більшість людей, а здебільшого це пенсіонери, приходять у центри обслуговування клієнтів особисто.

Так, лише за минулий місяць ЦОК встиг прийняти понад 10 тисяч клієнтів.

Зауважимо, що з більшістю підприємств, які надають комунальні послуги, переукласти договори можна у ЦНАПі. Але там досі немає представника «Рівнегазу».

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4


Джерело статті: “http://radiotrek.rv.ua/news/anshlag_u_rivnegazi_buv_ale_panikuvaty_ne_treba_foto_232042.html”