У Держдумі хочуть закликати світ засудити "провокацію Києва в Керченській протоці"

Держдума на пленарному засіданні у вівторок має намір розглянути і прийняти проект звернення до парламентів світу і міжнародних парламентських організацій, в якому закличе засудити нібито “провокацію Києва в Керченській протоці”
У документі, зокрема, йдеться про те, що нібито “винуватцем нинішнього загострення ситуації навколо України є (її президент) Петро Порошенко, катастрофічно втрачає свій рейтинг в українських виборців”. “Напередодні президентських виборів президент України цинічно і нерозважливо намагається переламати ситуацію на свою користь, усунути з політичного поля своїх опонентів, прихильників мирного діалогу і розв’язання конфліктних ситуацій шляхом переговорів. У хід як і раніше йдуть найбрудніші і жорстокі прийоми. Сьогоднішній Київ анітрохи не зупиняє те, що під загрозу ставляться життя мирних громадян і військовослужбовців власної країни”, — відзначають автори проекту, інформує УНН з посиланням на матеріал російського агентства ТАРС. Черговим наочним проявом такої політики, на погляд депутатів, стала нібито “здійснена 25 листопада провокація з незаконним перетинанням трьома кораблями ВМС України державного кордону РФ”.
Читати даліДжерело статті: “http://svitua.com.ua/news/201812/8053-derzhdumi-hochut-zaklykaty-svit-zasudyty-provokaciyu” Об этом сообщает pozitciya.in.ua со ссылкой на СМИ.