Торгівля людьми досі існує

Щороку в Україні ідентифікується близько 200 жертв торгівлі людьми. За інформацією Міжнародної організації з міграції, ця цифра як мінімум у п’ять разів більша, адже не всі постраждалі усвідомлюють своє становище або ж хочуть про це розповідати.
Вже п’ятий рік поспіль Україна виходить мирною ходою на знак підтримки людей, що опинилися в рабстві. До акції «Walk for Freedom/Хода за свободу» приєдналися і в Чернігові. Захід відбувся у четвер, 18 жовтня, за участю студентів, громадських організацій та державних соціальних структур.– Рабство, це явище, яке аж ніяк не мало б асоціюватися із сучасністю. Та ні, воно стало хворобою ХХІ століття. Подолати її може лише обачність та поінформованість, – наголосила Наталія Романова, заступник голови Чернігівської облдержадміністрації.

Варто зазначити, що на Чернігівщині впродовж 2013 – 2018 років статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми, отримали 36 осіб, з них 18 чоловіків та 18 жінок. У 13 випадках мала місце сексуальна експлуатація, у 23 – трудова та один випадок – примушування до жебрацтва. Зокрема, 35 осіб постраждали за межами України.– Кожного дня до нас звертається за консультацією люди, які збираються виїжджати за кордон на роботу, або ті, що повернулися та їх шукали. Наприклад, вчора до нас звернулася мама хлопця, який перебуває в слідчому ізоляторі міста Москва, в справі так званих наркокур’єрів. На жаль, таких випадків дуже багато, – розказує Наталія Кулікова, керівник програм Чернігівського комітету захисту прав людини.

Розкрив чорні парасольки з написом «Walk for Freedom» колона учасників пройшла ходою від головної паркової алеї міста до скверу біля готелю «Україна».Більш світлин тут

Володимир Коваль

Джерело статті: “https://pro.cn.ua/ua/press/102174” Об этом сообщает time-news.in.ua со ссылкой на СМИ.