Саакашвілі заявив, що його водія жорстоко побили невідомі

Саакашвілі розцінив побиття свого водія як засіб тиску на самого себе Об этом сообщает slavgorod.in.ua со ссылкой на СМИ.


Екс-голова Одеської обласної державної адміністрації, колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі заявив, що 18 листопада було побито його водія. Відповідну заяву він оприлюднив на сторінці у Facebook.


«Після того як за останній місяць в Грузію депортували всіх моїх охоронців і журналіста, який супроводжував мене і висвітлював мою діяльність, я залишився тільки з моїм водієм Володимиром. Він возив мене і допомагав по господарству. Сьогодні вночі двоє невідомих зустріли його біля будинку і жорстоко побили», — написав він.«Володимир згадує, що впізнав дві припарковані машини, які зазвичай за нами їздять, і він завжди вважав їх машинами СБУ, а двоє нападників були спортивного вигляду і явно чекали його біля під’їзду. Його дружина зателефонувала мені з Одеси, ми викликали швидку і поліцію, і я сам приїхав до нього. Швидка відвезла його у лікарню, де йому поставили діагноз — «важкий струс мозку», — додав колишній губернатор Одещини.


Саакашвілі розцінив побиття свого водія як засіб тиску на самого себе.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/saakashvili-zayaviv-shcho-yogo-vodiya-zhorstoko-pobili-nevidomi-452696.html”