Рейдерске правосуддя вдало долає люстрацію!

Суддя Олег Хрипун досить відома особистість у судовому середовищі. Він багато років працював у всіх ланках господарського судочинства, і судячи із справ які він розглядав можна зробити висновок, що перебував він на гарному рахунку у корумпованого керівництва суду. Досить дивним чином переважна кількість справ, що потрапляла до судді Хрипуна були пов’язані із великим бізнесом, предметом спору в яких були мільйони гривень, або майнові права на значні суми (навіть справа "Криворіжсталі" з АрселорМіттал Дуйсбург ГмбХ №54/125 не пройшла без участі О.Хрипуна).

 

Ні для кого не є таємницею, що в Українських судах від вартості позову вираховується не лише розмір державного мита за подачу позову, а й розмір хабара який сплачується судді за прийняття потрібного рішення. За час своєї діяльності на посаді судді господарського суду м. Києва, Олег Хрипун злочинно збагатився до статків крупного бізнесмена. Автомобілі марки "LEXUS" та "VW Touareg" на яких пересувається суддя коштують близько 80 000 доларів США кожен, заміський будинок коштує більше декількох мільйонів доларів США, тільки земельні ділянки оформлені на нього та його родичів рахуються гектарами, що не зовсім відповідає зарплатним можливостям судді. Але насправді Олег Хрипун може дозволити собі ще 10 таких автівок та будинків, оскільки його реальні статки давно перевищують суму у 50 мільйонів доларів. Основну кількість своїх валютних накопичень суддя Хрипун тримає на офшорних компаніях зареєстрованих на нього та його дружину на Кіпрі та інших офшорних зонах, а нові квартири та будинки оформлює на підставних підконтрольних осіб. А останнім часом, після його переобрання у квітні 2014 року на посаді Голови Київського апеляційного господарського суду та відкупу від люстраційного комітету, фінансові надходження корупціонера Олега Хрипуна зросли у декілька разів, що пов’язано із стрімким кар’єрним ростом вже при новій революційній владі майдану.

Так, саме за часів клану Януковича, у травні 2013р. після Господарського суду м. Києва Олега Хрипуна було переведено до Вищого господарського суду України, а згодом було призначено головою Київського апеляційного господарського суду. Останнє призначення взагалі дуже цікаве, оскільки на цій посаді Хрипун змінив сумнозвісного "касира темного правосуддя" Артура Ємельянова, винахідника системи тотального контролю суддів господарських судів, та особи що запровадила систему списків із наперед визначеними результатами розгляду для 90% господарських справ.

Постать Артура Ємельянова широко відома у юридичних колах, а отже немає жодного сумніву у тому, що залишаючи посаду голови Київського апеляційного господарського суду, на своє місце він повинен був поставити людину віддану йому на 100 %, та яка буде продовжувати його справу та допомагати тримати систему господарських судів за горло. Найкращою кандидатурою виявився саме Олег Хрипун. Будучи особистим другом Артура Ємельянова та Сергія Ківалова, Хрипун продовжив справу розпочату попереднім керівництвом ВГСУ. Найцікавіше в даній ситуації те, що навіть після повалення режиму Януковича, звільнення з посад А. Ємельянова (який навіть пропонував хабара у розмірі 5 млн. доларів, щоб залишитись на своїй посаді) та В.Татькова, Олег Хрипун все одно залишився головою Київського апеляційного господарського суду, та продовжує виконувати команди Артура Ємельянова. Пояснення такої ситуації може бути в тому, що нове керівництво ВГСУ в особі Голови Богдана Львова, вирішило зберегти систему тотального контролю над вирішенням справ у господарських судах, та використовує для цього послуги Ємельянова, Хрипуна та інших довірених осіб, направивши авторську схему Ємельянова отримання корупційних грошей від темного рейдерського правосуддя. Одночасно такі довірені особи продовжують вести свої справи на просторах господарських судів, захищаючи інтереси групи Ківалова, Татькова, Новінського та інших представників оточення клану Януковича.

Цікаво зазначити, що 5 липня 2011 року Вища рада юстиції розглядала питання про звільнення Хрипуна О.О. з посади судді, через порушення ним суддівської присяги.

Питання про звільнення Хрипуна з посади судді було порушено через виявлення низки рішень судді Хрипуна, якими останній зобов’язав КМДА укласти договори оренди земельних ділянок з комерційними структурами на умовах що висунули останні. Таким чином суддя одноосібно вирішив питання відведення земельних ділянок на користь декількох російських компаній, фактично усунувши КМДА від цього процесу. Але незважаючи на очевидність порушення суддівської присяги, Вища рада юстиції залишила Олега Хрипуна на посаді судді, відхиливши подання про його звільнення. Існує інформація, що за Хрипуна у тій ситуації особисто просили Артур Ємельянов, Віктор Татьков та нинішній суддя Конституційного Суду України – Мельник Микола Іванович. Останній між іншим є давнім приятелем Хрипуна, вирішував через нього не одну справу, та без сумніву особисто зацікавлений у тому, щоб він залишався на посаді голови Київського апеляційного господарського суду.

Теперішня корупційна діяльність за часів "повернення довіри до судів" Олега Хрипуна нічим не відрізняється від того, чим займався його попередник Артур Ємельянов під час антинародного режиму Януковича. В ЗМІ є багато доказів того, як соратники Ємельянова, перебуваючи на посадах помічників суддів та секретарів судового процесу розносили кабінетами судів фактично накази, як і яким чином вирішувати ту чи іншу справу. У приймальні Хрипуна досі знаходяться співробітники Ємельянова та Татькова, які продовжують вести списки "грошових" справ. Особливо цинічним виглядає практика продажу послуг із вирішення справи у випадках коли у важливих спорах жодна із сторін не вийшла на керівництво суду. У таких випадках люди Артура просто дзвонять одній або іншій стороні у справі та пропонують так-звані "юридичні послуги", після оплати яких клієнт гарантовано отримає необхідне рішення суду. Усе це продовжує відбуватись і сьогодні під прикриттям нового керівництва господарських судів. Залишається лише здогадуватись, які тіньові обороти хабарів ділять між собою нові та старі функціонери системи господарських судів Києва та України. За найскромнішими підрахунками це сотні мільйонів доларів щомісяця, а тому на фоні таких заробітків будь-які суддівські будинки та автомобілі є лише верхівкою айсбергу…

Питання продовження злочинної діяльності корумпованого рейдерського правосуддя висвітлює видання "Ділова столиця"http://www.dsnews.ua/politics/kadry-yanukovicha-prodolzhayut-doit-sudy-19082014093100 звертаючи увагу на продовження вже більше ніж пів року діяльності команди Януковича, яка зберегла можливість контролювати винесення рішень практично по кожному резонансному господарському спору.

Вірний слуга клану Януковича – Віктор Татьков працює у Вищому господарському суді України з 2010 р. Всі знають, що у Київ з поста голови Донецького апеляційного суду його покликав саме Віктор Янукович, що почав тоді підлаштовувати під себе судову владу. І саме Татьков, за Допомогою своїх помічників (Ємельянова, Хрипуна), за чотири роки керівництва самим хлібним судовим відомством забезпечував представникам "родини Януковича" потрібні рішення по всіх господарських спорах. Легітимізуючи, серед іншого, і рейдерські захоплення "регіоналами" бізнесу конкурентів по всій країні.

Після перемоги Євромайдану, коли виникло запитання про необхідність заміни керівництва ВГСУ, кар'єрний шлях Татькова, здавалося б, повинен цілком закономірно закінчитися кримінальним провадженням і лавою підсудних. Але Віктор Іванович і його права рука у ВГСУ Артур Ємельянов відскіпалися відставкою з поста керівника й заступника суду відповідно. А їх помічник Олег Хрипун взагалі втримався й переобрався на посаді Голови Київського апеляційного суду! Втім, і це кадрове рішення жодним чином не змінило їхнє положення в системі третьої гілки влади. Адже судовий тандем з обойми Януковича не тільки залишився у ВГСУ, але й зберіг у цілісності всю підконтрольну йому команду.

У злочинній системі "Львов-Хрипун-Ємельянов-Татьков", Олег Хрипун займає значне місце оскільки саме після рішень Київського апеляційного господарського суду вступають в силу рішення господарського суду міста Києва та всієї Київської області! Питання залишитись на посаді Голови Київського апеляційного господарського суду Хрипун вирішив дуже швидко, як за допомогою грошей, так і за допомогою своїх друзів злочинців – серед яких Ємельянов та Львов, які впливали на колектив суддів, що голосували за Хрипуна, залякуючи їх чи купуючи їх голоси. Питання погодження з люстраційним комітетом призначення на посаду Голови Олега Хрипуна ця команда суддів-рейдерів вирішила дуже швидко й просто, шляхом звичайного підкупу.

За часів клану Януковича, під час своєї діяльності у Вищому господарському суді у 2013 році Олег Хрипун у складі першої судової палати брав справи виключно необхідні Татькову та Ємельянову, ось чому він розглядав таку малу кількість справ на відміну від інших суддів ВГСУ (всього 132 справи, в той час як інші розглянули більше 200-250 справ).

Повертаючись до результатів діяльності Голови Київського апеляційного господарського суду Олега Хрипуна саме як судді, треба зазначити, що він входив до складу трійки суддів апеляційного суду виключно у скандальних грошових справах, від яких особисто отримував грошову вигоду, та в яких потрібно було ухвалювати Рішення за межами або на межі господарської юрисдикції та з необхідністю прямого порушення положень чинного законодавства й Кодексів України.

Так, наприклад, було і у гучній рейдерській справі по відбору у підприємців ресторану "Лотос" у Київському Гідропарку руками Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю та мантіями господарського суду м. Києва й Київського апеляційного господарського суду за персональною участю Олега Хрипуна (у складі трійки суддів у якості Головуючого трійки). Звичайно ж після такого "рейдерского правосуддя", із чисельними порушеннями суддями процедур та норм чинного законодавства, збудований ресторан із земельною ділянкою перейшов під контроль друзів скандального судді, "судову справедливість" було швидко встановлено.

Жадоба до наживи та швидкого збагачення призвели Хрипуна до солодких земельних справ. Так, найдорожчі землі Конча-Заспи на Київщині не проскочили позв руки судді, який допоміг своїм банківським друзям отримати у власність нерухоме майно у смт. Козин.

Звичайно, що працюючи раніше у Київському господарському суді Хрипун завжди був залучений до рейдерських схем захоплення баз відпочинку, таких як спортивно-оздоровча база "Довбичка" у Дніпровському районі Києва.

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/1644603

http://olexsandrdyadyk.livejournal.com/3939.html

На жаль наразі у країні не працює жоден із двох ключових органів у системі контролю судової гілки влади. Вища рада юстиції вже позбулася старого складу, але ще не визначилась із новим. Зокрема, судовий корпус, за квотою якого призначаються три представники, кілька місяців не може обрати своїх кандидатів до Вищої Ради Юстиції. Ще частина вже обраних членів ради юстиції ніяк не прийме присягу. У такому ж непрацюючому стані перебуває й Вища кваліфікаційна комісія суддів. Таким чином, судова система залишилася без будь-якого нагляду взагалі. Тобто Віктору Татькову, Артуру Ємельянову, Олегу Хрипуну, Богдану Львову і йому подібним архітекторам корумпованої судової системи нікому навіть винести догани, не кажучи вже про звільнення.

Звичайно постає питання, як могло статися, що після майдану й загибелі сотень українських патріотів, рейдерське правосуддя клану Януковича в особі Хрипуна-Львова-Емельянова-Татькова вдало та безболісно пройшло люстрацію, отримало довіру нової влади та продовжує збагачуватись корупційним шляхом. Невже заради цього гинули сотні молодих чоловіків та жінок, наших співвітчизників!? Не змінивши в собі ставлення до корупції наша рідна країна назавжди може залишитись в злочинних кланових схемах. Обов’язок кожного справжнього патріота України встати на боротьбу з таким "чорним рейдерським правосуддям".

 КОМПРОМАТ УКРАИНЫ И РОССИИ