В Африці полюють на альбіносів і продають їх частини тіла шаманам

Альбіноси вважаються в африканських країнах кимось на кшталт вищої раси. Але подібна унікальність не полегшує їм життя, а навпаки. Вважається, що різні частини тіла білих людей володіють магічною силою, тому на них протягом багатьох років ведеться справжнє полювання.У Східній Африці вважається, що біла шкіра, руки, ноги, волосся, кров альбіносів мають магічні властивості. Місцеві шамани часто використовують їх в якості компонентів для виготовлення зілля, амулетів чи у проведенні ритуалів. За різні частини тіла альбіносів пропонують дуже хорошу ціну, тому на них ведеться справжнє полювання.

Тільки в районі Nkole в Малаві з початку року вбито вже шестеро людей з білим кольором шкіри. Багато хто ходить без деяких кінцівок, тому що вони ставали жертвами облав, і якщо їх не вбивали, то відрубували руки або ноги.

Як не дивно, але мешканці сіл, де живуть альбіноси, не перешкоджають насильству над ними, бо вважають, що живі люди з білим кольором шкіри приносять їм невдачу.

Альбінізм - це не дар, а захворювання, яке викликане відсутністю в організмі особливого ферменту, який відповідає за утворення меланіну - пігменту, що "забарвлює" шкіру. Якщо за статистикою у всьому світі альбіноси народжуються з частотою 1:10000, то в Східній Африці ця цифра становить - 1:1400.

Правоохоронці переслідують мисливців на альбіносів, їм навіть дозволено розстрілювати їх на місці при спробі замаху. Однак ці заходи не особливо ефективні і полювання на білих людей триває.